SZCZEGÓŁY

Adres: Jeziorna 16

Miejscowość: Wągrowiec

Kod pocztowy: 62-100

Telefon: 67 262 09 00

Domena: https://osrodek.wielspin.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Osoby niepełnosprawne często wymagają szczególnej opieki medycznej i przede wszystkim regularnej rehabilitacji. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności dowolnego stopnia i chcesz o siebie zadbać, powinieneś pamiętać o regularnych ćwiczeniach rehabilitacyjnych, najlepiej pod okiem profesjonalistów. Warto od czasu do czasu również wyjechać na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny.
Jeśli interesują Cię wysokiej jakości, profesjonalne turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego Wielspin. U nich możesz liczyć na fachową opiekę lekarzy i rehabilitantów z odpowiednim wykształceniem i doświadczenie. Dzięki tak profesjonalnej kadrze pracowniczej wjazdy do tego ośrodka to nie tylko doskonałą okazją, aby odpocząć od codziennych obowiązków, ale również, aby poprawić swój stan zdrowia.
Odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem osrodek.wielspin.pl, już teraz i zapoznaj się z ich ofertą. Wybierz odpowiedni pakiet i zapisz się na turnus jak najszybciej.

Data dodania: 11-12-2017Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


SĄSIEDNIE FIRMY

Mariusz Januzik KMSTUDIO

PROFIL

Professional Creative

PROFIL

MS Auto Car

PROFIL