Studio Projektowe Motiv

Studio Motiv • Architekci wnętrzSZCZEGÓŁY

Adres: Jana Nagórskiego 5

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-408

Telefon: +48 604 434 422

Domena: http://www.studio-motiv.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Istnieje ogromny potencjał we współcześnie świadczonych usługach związanych z wystrojem wnętrz, jak również ich kompleksowym projektowaniem. Da się to robić w naprawdę szerokim zakresie i to całkowicie od podstaw. Tym samym udaje się wypracować efekty, jakie w żadnym innym przypadku nie byłyby osiągalne. Motiv jest studiem projektowym z bogatą bazą świetnych ekspertów, którzy są w stanie tworzyć wspaniałe kreacje o bardzo zróżnicowanym profilu designerskim.

Dla klienta najważniejsze jest to, aby usługa na jego rzecz była zrealizowana sprawnie i w dobrej cenie. W błędzie są ci, którzy sądzą, że architekci wnętrz w Poznaniu muszą żądać sporych sum za swoją pracę. Duża konkurencja oraz rosnący popyt sprawiły, że cenniki stają się coraz bardziej opłacalne, z czego spore grono osób robi systematycznie użytek. Mowa zarówno o klientach prywatnych, jak też instytucjonalnych.

Data dodania: 23-04-2018Zostaw Opinie:Architekci wnętrz ze studia projektowego Motiv bardzo mi pomogli tworząc niepowtarzalny projekt aranżacji wnętrz w moim mieszkaniu.
Opublikowane przez: Dominika Ziółkowska Data: 2019-02-22 15:56:30 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

Mariusz Januzik KMSTUDIO

PROFIL

Professional Creative

PROFIL

WIELSPIN Sp. z o.o.

PROFIL