Roteco Wykładziny Obiektowe

Wykładziny PCV • Roteco WarszawaSZCZEGÓŁY

Adres: Ordona 2a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-237

Telefon: 61 652 27 68

Domena: http://www.wykladziny.net/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Istnieje wiele potrzeb w zakresie dostarczania konsumentom odpowiednich wykładzin. Nie zawsze te wykonane z materiałów tekstylnych są dla nich odpowiednie. Roteco ma ten fakt na uwadze, dlatego zachęca nabywców do zainteresowania się znacznie szerszym asortymentem, który obejmuje również ofertę wykładzin wykonanych na bazie tworzyw sztucznych. Rozwiązania w tym zakresie sprawdzają się chociażby w tych miejscach, w których ważne jest uzyskanie powierzchni jeszcze łatwiejszej w czyszczeniu.

Solidne i bardzo wytrzymałe wykładziny PCV w Warszawie są dostępne praktycznie od ręki. Należy tylko skontaktować się z lokalnym przedstawicielem dostawcy celem omówienia szczegółów transakcji. Oferowane warianty wykładzin cechuje odmienny wygląd, a więc można je dostosować do indywidualnych potrzeb oraz wyglądu wnętrza. Zastosowanie najlepszych materiałów przekłada się na niepodważalną jakość produktów.

Data dodania: 23-05-2018Zostaw Opinie:Wykładziny pcv oferowane przez firmę Roteco są naprawdę bardzo solidne i odporne na zabrudzenia.
Opublikowane przez: Marta Nowakowska Data: 2019-05-10 15:01:24 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

Mish Mash Hostel

PROFIL

GeoSearch System Sp. z o. o.

PROFIL

Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

PROFIL