Prestige Financial Services

Kredyt hipoteczny w angliiSZCZEGÓŁY

Adres: West World Westgate

Miejscowość: London

Kod pocztowy: W5- 1D

Telefon:

Domena: https://prestigefs.co.uk/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Posiadanie własnej nieruchomości w Wielkiej Brytanii jest bardzo kuszącą perspektywą dla wszystkich z Państwa, planujących pozostać tam na stałe. Spłacając raty kredytowe, z każdym miesiącem jesteśmy coraz bliżej do całkowitej niezależności wobec banku. Takiej możliwości nie daje nam natomiast wynajem, gdzie regulowanie comiesięcznych płatności jest często zbliżone do rat. Jeśli interesuje Cię posiadanie domu lub mieszkania na własność, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Prestige Financial Services.

Kredyt hipoteczny w Anglii, Szkocji, Walii lub Irlandii Północnej przeznaczony jest dla osób pracujących. W ramach współpracy z Prestige Financial Services firma zapewnia dokładną analizę wszelkich ofert banków i innych instytucji oraz fachowe doradztwo i pośrednictwo na każdym etapie kupna nieruchomości na kredyt. 

Data dodania: 27-12-2017Zostaw Opinie:Dzięki pośrednictwo tej firmu udało mi się skorzystać z oferty kredytowej na zakup mieszkania. Jest w korzystnym oprocentowaniu i w Prestige Financial Services możemy zawsze liczyć na fachowe doradztwo.
Opublikowane przez: sofree Data: 2018-10-03 11:52:23 Ocena: 3


SĄSIEDNIE FIRMY

DCP Badania

PROFIL

BEST DEKOR

PROFIL

P.P.H.U "MIGRÓD" Wojciech Mitek

PROFIL