Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman • Dekorator wnętrz krakówSZCZEGÓŁY

Adres: oś. Avia 3

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-877

Telefon: 696 011 302

Domena: http://marengo-architektura.comOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Pragniesz nadać wnętrzom, które zamieszkujesz, nietuzinkowego stylu? A może chcesz w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń kawiarni, restauracji lub innego lokalu użytkowego? Skorzystaj z pomocy profesjonalnych dekoratorów, tworzących firmę Marengo Architektura Wnętrz.

Dzięki doświadczeniu i zamiłowaniu do designu projektanci Marengo mają niezwykły zmysł estetyczny, który ożywia każdą przestrzeń. W kreatywny sposób zestawiają ze sobą kształty,  barwy i tekstury mebli oraz przedmiotów. Odnajdują się w każdej estetyce.

Wybierając usługi firmy Marengo, możesz mieć pewność, że projekt mieszkania, domu lub lokalu użytkowego wykona dla Ciebie profesjonalny dekorator wnętrz z Krakowa. Odwiedź stronę marengo-architektura.com, by poznać dotychczas zrealizowane przez firmę aranżacje wnętrz i przekonać się prezentują one najwyższy poziom sztuki designerskiej.

Data dodania: 14-02-2018Zostaw Opinie:Spółka o nazwie Marengo Architektura Wnętrz pomogła mi uzyskać to co chciałem. Czyli piękną kuchnię i salon, plus parę innych pomieszczeń oczywiście.
Opublikowane przez: Fryderyk Cieślak Data: 2018-06-06 11:56:38 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Relaks Misja - biuro podróży

PROFIL

Zielona Firma Sp. z.o.o

PROFIL

Wzgórze Elfima

PROFIL