Kapitan Cook

Catering Paleo w TrójmieścieSZCZEGÓŁY

Adres: Rejtana 12A

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 511 722 198

Domena: https://www.kapitan-cook.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Dieta Paleo to świetny początek dla każdej osoby, która chce rozpocząć zdrowy tryb życia i zadbać o swój organizm w odpowiedni sposób. Posiłki na cały tydzień, z uwzględnieniem zasad Paleo oraz indywidualnych potrzeb zamawiającego, można zakupić dzięki firmie cateringowej Kapitan Cook. Każde danie przygotowywane jest przez cenionych kucharzy, używających wyłącznie naturalnych i świeżych produktów. Dzięki jakościowej żywności, każdy posiłek jest nie tylko zdrowy i pożywny, ale także wyjątkowo smaczny.

Catering Paleo w Trójmieście to rozwiązanie skierowane głównie dla osób zapracowanych, chcących odżywiać się zdrowo i racjonalnie. Dzięki dietom Kapitana Cooka możesz również zrzucić zbędne kilogramy lub rozpocząć nowy, lepszy etap w swoim życiu. Skorzystanie z oferty to nie tylko oszczędność czasu i komfort, ale także inwestycja we własne zdrowie.

Data dodania: 21-03-2018Zostaw Opinie:Fajnie że można zamówić w firmie Kapitan Cook nawet dietetyczne posiłki. W sumie jak jest popyt to jest i podaż.
Opublikowane przez: Aleks Kozłowski Data: 2018-05-14 13:17:27 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Rental Serwis

PROFIL

Wykładziny Biurowe

PROFIL

HESTIA Nieruchomości

PROFIL