SZCZEGÓŁY

Adres: Wolnej Wszechnicy 4

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-098

Telefon: 501 637 655

Domena: http://foks-bud.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Każda podłoga drewniana się z czasem zużywa i co jakiś czas trzeba ją odnawiać. Renowacja podłóg drewnianych w Warszawie to tylko jedna z usług, jakie ma w swojej bogatej ofercie rekomendowana firma parkieciarsko-cykliniarska. Renowacja podłogi przeprowadzona jest przez fachowców dokładnie i przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu oraz doskonałych środków konserwujących i pielęgnujących.

Najnowszej generacji lakiery sprawiają, że podłoga drewniana jest nie tylko świetnie chroniona przed wszelkiego typu zanieczyszczeniami, zarysowaniami i zmiennymi temperaturami oraz wilgotnością, ale taka odnowiona podłoga z drewna wygląda pięknie i prezentuje się naprawdę okazale.

Na stronie rekomendowanej firmy foks-bud.pl zapoznasz się z pełną ofertą świadczonych usług, tam też znajdziesz dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy, za pomocą którego możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy i omówić szczegóły zlecenia.

Data dodania: 10-06-2018Zostaw Opinie:Dzięki firmie Foks-Bud renowacja moich podłóg drewnianych zakończyła się spektakularnym sukcesem.
Opublikowane przez: Konstanty Brzeziński Data: 2019-01-15 10:36:44 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Mish Mash Hostel

PROFIL

GeoSearch System Sp. z o. o.

PROFIL

Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

PROFIL