E-pilarz

Kosy mechaniczne stihlSZCZEGÓŁY

Adres: Obsza 141

Miejscowość: Obsza

Kod pocztowy: 23-413

Telefon: 603 114 962

Domena: https://e-pilarz.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Jesteś posiadaczem całkiem sporej działki wokół domu, którą starasz się utrzymać jak najlepiej, jednak Twoja kosiarka nie jest w stanie wjechać w każdy zakamarek, skutkiem czego pozostają nieestetyczne kępki chwastów i trawy? Wobec tego powinny Cię zainteresować kosy mechaniczne Stihl, których ogromną różnorodność znajdziesz w sklepie na stronie e-pilarz.com. Oczywiście można tam znaleźć także kosy innych producentów, ale Stihl jest marką powszechnie znaną i docenianą za swoją niezawodność i nieograniczony dostęp do części zamiennych.

Wśród asortymentu sklepu można znaleźć zarówno sprzęt dla amatorów, którzy pragną utrzymać niewielki teren wokół domu, podkosić krawędzie trawników i naroża, jak i takie, które służyć będą profesjonalistom do utrzymania dużych połaci. W ofercie są kosy mechaniczne:

  • spalinowe,
  • elektryczne,
  • akumulatorowe.

Wiele z nich ma lekką, ergonomiczną, dającą pewny chwyt konstrukcję pozwalającą nawet niezbyt silnej osobie pracować szybko, bezpiecznie i sprawnie. Dlatego, aby wybrać taką, która będzie Ci najbardziej odpowiadać, najlepiej przejrzyj cały asortyment.

Data dodania: 25-07-2019Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


SĄSIEDNIE FIRMY

Kuźnia Grafiki

PROFIL

DALIMEX Sp. z o.o.

PROFIL

DALIMEX Sp. z o.o.

PROFIL