SZCZEGÓŁY

Adres: Obornicka 337

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-689

Telefon: 601-71-49-61

Domena: http://szafy-kuchnie.netOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Na szafy-kuchnie.net firma ABart Project oferuje kompleksowe wykonanie mebli kuchennych na zamówienie. Każda kuchnia na wymiar w Poznaniu charakteryzuje się solidnością, wytrzymałością i wyjątkową estetyką wykonania. Jest funkcjonalna i idealnie dopasowana wymiarowo do pomieszczenia dzięki wcześniejszym dokładnym pomiarom wykonanym przez specjalistę firmy.

Wszystkie elementy umeblowania – półki, szafki, szuflady czy komody są praktyczne i trwałe dzięki dużej precyzji wykonania oraz zastosowaniu wyłącznie wysokiej klasy materiałów. Do ich stworzenia są wykorzystywane profesjonalne elementy i akcesoria, m.in. zawiasy clip top, szkło czy drewniane fonty. Jako dodatkowe wzmocnienia są stosowane m.in. podnośniki klapowe oraz podpórki do półek. Prace przeprowadzane są na profesjonalnym i sprawdzonym sprzęcie.

Data dodania: 06-03-2019Zostaw Opinie:Mam u siebie meble kuchenne ich autorstwa i mogę powiedzieć, że sprawili się na medal. Mam w końcu kuchnię marzeń, w której główną rolę pełnią dobrze wykonane i funkcjonalne meble. :)
Opublikowane przez: antes Data: 2019-05-14 15:35:53 Ocena: 3


SĄSIEDNIE FIRMY

Mariusz Januzik KMSTUDIO

PROFIL

Professional Creative

PROFIL

WIELSPIN Sp. z o.o.

PROFIL